Agnieszka Czerederecka
Niepokorna artystyczna dusza. Feministka z wyboru, warszawianka z urodzenia, z pochodzenia kresowianka. Zakochana w historii dwudziestolecia miedzywojennego. Zanim została aktywistką, jej pasją było tworzenie biżuterii. Teraz pasjami urządza demonstracje. Kocha psy, Mazury i szpilki.

Anna Kublik

Bożena Przyłuska
Feministka, ateistka, zwolenniczka świeckiego państwa. Z zawodu przedsiębiorczyni, z wykształcenia socjolożka, specjalistka od zarządzania i marketingu, z pasji projektantka. Matka, Polka, warszawianka.

Elżbieta Korolczuk
Socjolożka, komentatorka, aktywistka.

Karolina Brzycka
Rocznik 1992, feministka pro-choice, zwolenniczka pracy u podstaw, bezdzietna z wyboru. Przewodnicząca zgromadzeń z dnia 3.10.16 i 3.10.17, jedna z współorganizatorek wydarzenia „OSK na Przystanku Woodstock” w 2017 r. W WSK pełni funkcje pomocnicze. Pracuje w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn.

Klementyna Suchanow
Aktywistka polityczna działająca w Ogólnopolskim Strajku Kobiet. Feministka, pisarka, redaktorka, tłumaczka.

Maria Strelbickaya
Rosjanka z pochodzenia, doktorka kulturoznawstwa. Od lat angażuje się w inicjatywy obywatelskie (Świecka Szkoła, Ratujmy Kobiety). Zadeklarowana ateistka. Matka. Stara się żyć zgodnie z filozofią zero waste. Radna jednego z warszawskich osiedli.

Marta Bogdanowicz
MatkaPolkaFeministka, fotografka i nie wie co jeszcze.

Monika Auch-Szkoda
Aktywistka feministyczna, związana m. in. z Warszawskim Strajkiem Kobiet. Zajmuje się tematyką praw reprodukcyjnych, praw osób z niepełnosprawnościami. Współtworzy Komitet Społeczny #Jesteśmy.
Prywatnie Matka Polka Walcząca, nieidealna żona i aspirująca socjolożka bez dorobku.

Feministka, aktywistka walcząca o prawa człowieka (w tym o prawa kobiet). Działaczka na rzecz rozwoju nauki, mongolistka i tybetolożka.
Feministka, aktywistka walcząca o prawa człowieka (w tym o prawa kobiet). Działaczka na rzecz rozwoju nauki, mongolistka i tybetolożka.

Natalia Greniewska

Social media